Svetom misom oprostit ćemo se od vlč. Antona Peranića u Korniću i Krčkoj katedrali

Vlč. Anton Peranić, koji je preminuo u petak 10. prosinca o.g., na otoku je Krku, dugi niz godina, obavljao mnogobrojne i zahtjevne službe: bio je župnik Kornića, profesor u Srednjoj školi u Krku, duhovnik Doma za starije i nemoćne osobe Mali Kartec i predstojnik Katehetskog ureda. Svojim zauzetim radom ali i predanom skrbi za sve koji su mu bili povjereni: od najmlađih vjeroučenika, preko kolega u srednjoj školi i vjeroučitelja, svojih župljana i mnogih drugih, do korisnika Doma Malog Karteca stekao je veliko poštovanje i prijateljstvo mnogih koji bi se htjeli s njime oprostiti, a nisu mogli sudjelovati na sprovodnim obredima u Novalji, 13. prosinca.

Zbog toga će krčki biskup mons. Ivica Petanjak predslaviti dva misna slavlja na kojima ćemo se molitvama i pozdravom moći oprostiti od dragog pokojnika i to:

u Korniću, u četvrtak 16. prosinca u 17 sati, te u Krku, u ponedjeljak 20. prosinca u 12.45 sati.