Izašao novi broj Kvarnerskog veza (1-2015)

KV 1-2015Donosimo neke od tekstova novog broja Kvarnerskog veza – lista Biskupije Krk za vjerski, kulturni i društveni život.  Osim odabranih tekstova u tiskanom izdanju  možete pročitati i izvještaje sa svih važnijih događanja u župama naše Biskupije. Novost u Kvarnerskom vezu predstavlja kolumna Put ljepote  u kojoj će nam njezin autor mons. Zvonimir Seršić približiti bogatstvo i ljepotu umjetničkog blaga naših crkava te nam prezentirati razne događaje i zanimljivosti.

Tiskani primjerak Kvarnerskog veza, u kojem možete uživati i u mnoštvu fotografija,   potražite u župnim crkvama naše biskupije.

Ovdje izdvajamo…

Iz urednikove bilježnice: Dan života?!

Poruka za Dan života: Vjerovati u napredak i uspjeh

Započinje bliža priprema za nacionalni susret obitelji na Trsatu 19. travnja 2015.

Hodočašće povjerenja na zemlji održano u Pragu: Mladi – sol zemlje i svjetlost svijeta

Nagrada biskupu Županu za promicanje obiteljskih vrijednosti

Obiteljska stranica

Put ljepote: Nova rasvjeta i vodič za župnu crkvu u Baški